PRIVEE Hakkında

Yaşam, çevresinden beslenir. Çevresindeki güzellikler ona değer katar.

Bunun farkındalığıyla yola çıkan Maison Privee, ‘’değer katan yaşam alanları'' yaratmak amacıyla 2021 yılında hayata geçirilen seçkin bir tasarım hikayesi.

Bu hikaye, içinde yaşayanlara hem elegans bir keyif hem de huzur hissettiren evlerde geçiyor. kendine has stilini hemen hissedeceğiniz her bir Maison Privee evi, içerisinde kendisine ait özel bir dizayna sahip.

Çok Yakında

MAISON PRIVEE

Maison privée projesinde:

Yaşam ve çekicilik sınırlarda başlıyor: İçeriye davet eden, malzemesi, formu ve pirinç detayları ile evin bir yansıması adeta. Otopark ve yola arkasını dönmüş merak uyandıran binamıza yaklaşıyoruz uzun giriş yolumuzla. Çevresi, peyzajı git gide içine çekiyor. Kapının iki yanındaki yumuşatılmış duvarlar içerinin sıcaklığına ipuçları vermeye başladı bile. Evin girişinde hemen sizi havuzun yansımaları ve ortasındaki anıtsal ağaç karşılıyor. İlerledikçe ressamın tuval gibi kullandığı duvardaki sanat, sağınızdaki mimari yeşil kaplardaki doğa ve tavandaki perspektif ile ulaşılan güneş.. Ve Maison Privee içinize işlemeye başladı bile. Artık ev kavramınız değişti.

Yıl : 2021

Proje İsmi : PRIVEE MAISON

Konum : İzmir

Yol ayrımı: günlük yaşam alanları.

Salon iki bölümde yaşama dahil edildi. Televizyon da izlenen sakin, gölge alan ile şömine başı ateş, su, ışık alanı. Uyandığınızdaki her yeni ruh halinize uygun size ait bir köşe bulabilirsiniz.

Salon yaşamından kısmen ayrılmış mutfak ve yemek bölümünde göreceğiniz kibar, lüks ve estetik detaylar teknoloji ile birleşerek tüm ihtiyacınızı karşılamaya sizi ilk bakışta ikna eder.

Son: Mutlu bir başlangıç.

Detayların özeni, algılattığı hisler ve her köşesindeki yaşam hikayesi ile ‘Maison Privee ’ imzası sizin için atılmaya başladı.

İletişime Geçin

Yaşam, çevresinden beslenir. Çevresindeki güzellikler ona deger katar. Bunun farkındalığıyla yola çıkan Maison Privee, ‘’değer katan yaşam alanları'' yaratmak amacıyla 2021 yılında hayata geçirilen seçkin bir tasarım hikayesi.

Telefon : +1 203-123-0606

Email : testset@privemaison.com

Address : İzmir Privee maison adres