MÜŞTEREK GÖRSEL HİKAYE ANLATICILARI - BU BAŞLIKLAR

Müşterek, 2016 yılında farklı yaratıcı alanlarda tecrübeli isimlerin kendi alanlarındaki birikimlerini ve yeteneklerini ortaya koyabileceği bir yapı olarak kurulmuştur. 
Farklı disiplinlerde çalışmak, sürekli yeni şeyler üretebilmemizi, zamanı ve teknolojiyi yakalamamızı sağlar.

Biz klasik bir yapım şirketi değiliz. Evet film yapım şirketlerinin tüm kabiliyetlerine sahibiz, bunlara ek olarak yüzünü dijitale dönmüş medium’um kendisinin önemli olduğunu düşünen bir ekibiz. Bu nedenle de ismimiz Müşterek Görsel Hikaye Anlatıcıları. Biz kendimizi dijital dünyanın hikaye anlatıcıları olarak tanımlıyoruz. Temel farkımız, bir prodüksiyonun tüm yönleriyle kısa sürede başa çıkabilme yeteneğimizdir.

In-house yaratıcı ekibimiz , tecrübeli yönetmenlerimiz, deneyimli yapım ve post prodüksiyon kadromuz, sürekli çalıştığımız çözüm ortaklarımız ve kendi ekipman havuzumuz sayesinde karmaşık veya basit video çekimlerinden üst düzey TV reklam prodüksiyonlarına kadar geniş bir skalada görsel hizmeti hızlı ve hesaplı şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

STRATEJI

Ürün, marka ya da şirketiniz hakkında her şeyi öğreniyoruz. Daha sonra neye ihtiyacınız olduğunu anlamak için sorular sorup derinlere iniyoruz. Bu noktada, projenin nasıl bilgiler ileteceği ya da markanızın farkındalığını nasıl artıracağı konusunda bir stratejisi geliştiriyoruz.

YARATICI SÜREÇ

Ardından yaratıcı süreçlere geçiyoruz ve beyin fırtınası yapıyoruz, bir fikir havuzu oluşturuyoruz. Fikirleri azaltıyoruz, test ediyoruz, ve yaratıcı konsept tamamen biçimlenene ve kesinlikle mükemmel olana kadar dinlenmiyoruz. Yaratıcı konsept geliştirildikten sonra sizlerin onayıyla üretime geçiyoruz. İster bir video içeriği, ister viral bir reklam kampanyası ya da informatif bir animasyon olsun, bunu zekice yapıyoruz.

Tüm in-house yönetmenlerimiz yaratıcı süreçlere yoğun şekilde katılıyorlar ve hazırlığının yanı sıra film çekimi tamamlandıktan sonra montaj, renklendirme ve ses miksajına kadar her filmimizde ekibin bir parçası oluyorlar.

Müşterek Görsel Hikaye Anlatıcıları olarak tutkumuz sıradışı, yüksek kaliteli markalı içerik üretmektir.