img
Mavi Rüzgar

Güven verir

Her rotada ve her koşulda güvenilir taşımacılık anlayışıyla hizmet vererek iş ortaklarımızın yükünü hafifletiyoruz.

img
Mavi Rüzgar
img
Mavi Rüzgar
Hakkımızda

Biz kimiz

Mavi Rüzgar

Her rotada ve her koşulda güvenilir taşımacılık anlayışıyla hizmet vererek iş ortaklarımızın yükünü hafifletiyoruz. Yeni gelişen ticaret kollarını ve uluslararası ticaretin önemli bir parçası olan taşımacılık sektöründeki yenilikleri deneyimimizle birleştiriyor, var gücümüzle ilerlemeye devam ediyoruz.

Deneyimli ekibimiz ve güçlü partnerlerimiz sayesinde; ambar, kuru yük ve özel taşıma prosedürü gerektiren malzemelerinizi dünyanın her noktasına güvenle teslimi için öncülük ediyoruz. Yaptığımız işin farkında olarak ilerliyor, taşıma ağımızı ve hizmet kalitemizi geliştiriyoruz.

icon
01 Kara Taşımacılığı
icon
02 Deniz Taşımacılığı
img
Kara Taşımacılığı

Mavi Rüzgar Kara Taşımacılığı

Yüklerin güvenli, hızlı, sağlam, ekonomik ve verimli biçimde hareketine imkan sağlayan ulaşım sistemidir. Başlangıç ve varış noktaları arasında aktarmasız bir taşımaya olanak sağlaması, öteki taşıma türlerine kıyasla daha hızlı olması ve özellikle kısa mesafeli taşımalarda nispeten uygun olması nedeniyle bazı avantajlara sahip olan taşıma yöntemidir.

Ülkemiz içerisinde taşımaların büyük bir kısmı karayolundan yapılmaktadır. Ülkemiz genç bir taşıma filosuna sahiptir. Coğrafik özelliğimiz bakımından karayolu daha uygun düşmektedir. Mesafelerin kısa olması, ikinci, üçüncü aktarmalara gerek duyulmadan direkt teslimatlar da kolay ve ekonomik olmaktadır.

img
img
img
Denizin maviliğinden gelen güç ile
Deniz Taşımacılığı

Mavi Rüzgar Deniz Taşımacılığı

Uluslararası denizyolu taşımacılığı alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile en zor, en karmaşık görünen lojistik ihtiyaçlarınızı bile yaratıcı yaklaşımlarımızla, sorunsuz şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Yükünüzü, dünyanın tüm limanlarına güvenle ulaştırabilmek için denizyolu taşımacılığında kullanılan tüm belgeleri eksiksiz şekilde hazırlıyor, denizyolu taşımacılığı yapan firmalar arasındaki en uygun navlun fiyatlarını sunabilmek adına sektördeki tüm gücümüzü ve bağlantılarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz.

bg

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Araç Sahibiyim
Araç Sürücüsüyüm
Hizmet Almak İstiyorum