Ekmekle Başlayan Yolculuk


1953 yılında ekmeğe gönül verdik.

Hamuru günden güne daha iyi tanıyarak lezzet dolu bir yolculuğa çıktık. Bu yeni durağımıza 50 yıllık bir birikimle 100’ü aşkın tarifi yanımızda getirdik.

Lezzetle olan bu yolculuğumuz Kadifekale’de bir ağacın altında başlamıştı. Şimdi de imbat esintisiyle ağzımızı tatlandırıp çaylarımızı yudumlarken, günümüzü şenlendirmek için Kordon’dayız.

Biz mutlu olduğumuz için iki nesildir bu işe gönül veriyoruz. Sizlerle birlikte en lezzetli günleri yaşamak için buradayız.Öne Çıkan Ürünler

Kale Pasta Ekmek

Çevre bilincine sahip, teknolojiye ve insana yatırım yapan, birlikte başarmayı ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, değer yaratan ve planlı büyümeyi amaçlayan Kale ekmek, tüm gıda ürünlerinin hijyenik şartlarda ve standart kalitede tüketiciye sunulmasına öncelikli önem vermektedir.Bu konuda müşteri ihtiyaçlarını, taleplerini ve günümüz teknolojisini göz ardı etmeden, gelenekçi kalitesinden ödün vermeden üretim planlaması yapmakta ve en titiz kontrol sistemleri ile konusunda uzman denetleyici kadrosuyla hizmet vermektedir.