Bir bal damlası düşer…
Yaşam değişir!

Testosteron, hayatımızda en önemli role sahip hormonlardan biridir. Oynadığı kilit roller düşünüldüğünde belki de en önemlisi denilebilir.

Özgüveninizden, ruh halinize, atletik performanstan, cinsel yaşamınızdaki güce kadar birçok hayatsal fonksiyonda sizi olabilecek en ileri noktaya taşımaktadır. Testosteron azlığı ise dolu dolu yaşayacağınız birçok anda gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarmanızın önünde bir engel yaratabilmektedir.

Doctor Api olarak doğanın bizlere sunduğu mucizeyi sizler için en iyi yöntemlerle maksimum fayda sağlanacak şekilde bir kutuya doldurduk.

Çünkü biz sağlıkla gelen mucizelerin aynı zamanda ulaşılabilir olmasını önemsiyoruz..

Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliğine uygun Sağlık Bakanlığı onaylı Doctor Api apilarnil, kas kütlenizin artışına yapabileceği olumlu katkı ve antrenman sırasında artan dayanıklılık ile atletik performansınızı bir üst seviyeye taşıyabilir.

Piyasadaki sentetik testosteron artırıcı enjeksiyonların sağlığa olumsuz yan etkilerine maruz kalmadan doğal yollarla testosteron seviyenizi artırabilir. Erkeklerde sperm kalitesi ve miktarında sağlanabilen iyileşme ile infertilite (kısırlık) karşısında olası olumlu etkileri gözlemlenmiştir.

Anti-oksidan, anti-viral, anti-bakteriyel ve anti-iflamasyon özellikleri ile beslenmenize ek olarak kullandığınızda bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir.

Kas ve iskelet sisteminize güç kazandırabilen apilarnil özellikle kadınlarda daha sık görülen kemik erimesine karşı koruma ve destek sağlayabilir ve menstural döngüyü düzenleyebilir.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Doctor Api® Hakkında

Apilarnil insan vücudunun günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamaya destek olabilecek gıda takviyesidir. Ayrıca erkeklerde cinsel hayatı, kadınlarda üreme fonksiyonları ve menstüral döngünün düzenlenmesine sporcularda ise doğal yöntemlerle kas kütlesi artışına katkıda bulunur.
Apilarnil erkek arı larvalarının 3-7 günlük larva döneminde elde edilen bir arı ürünüdür. arı ürünleri içinde pek bilinmeyen fakat içerdiği besin formu ve etkileri bakımından en değerli arı ürünleri arasındadır. Uzak doğu ve afrikada doğal cinsel destek olarak kullanılan apilarnil bilinen kaynaklara göre 2000 yıllık bir geçmişe sahiptir. Tarih boyunca apilarnil içerdiği maddeler sayesinde cinsel destek ve fiziksel enerji vermesi amacıyla destekleyi olarak kullanılmıştır.
11 yaş ve üzeri bireylerin kullanımına uygun görülmüştür.
%100 doğal olan etken madde ve bitkisel kapsül kullanılarak üretilen doctorapi bitkisel kapsül kesinlikle hiçbir katkı maddesi içermeyip tamamen doğal bir ürün olup yasaklı madde listesinde yer almamaktadır.
Bilinen yan etkisi görülmemiştir.
Yapılan çalışmalara göre 3 ila 7 gün arasında etkisini göstermekte olup bu süre kişeye göre değişmektedir.
Etken maddesi apilarnil arı kaynaklı olup kullanılan kapsül %100 bitkisel kaynaklı takviye edici gıdadır.